Sürdürülebilirlik Teknolojileri

<< Sürdürülebilirlik Teknoloji Ürünleri

Sürdürülebilirlik Teknolojileri

1. Karbon Yönetim Yazılımı

Kuruluşların karbon yönetimini etkin, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayan bir yazılımdır. Karbon ayak izini oluşturan hususlara ilişkin verilerin sistemsel olarak uzaktan okumayla ya da elle giriş yapılarak toplanması; karbon ayak izinin birçok uluslararası standarda göre otomatik olarak hesaplanması; emisyon azaltım hedeflerinin etkin bir şekilde yönetilmesi ve projeksiyonlar yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Excel dosyalarıyla veri toplanması ve hesaplanmasına yönelik zaman kayıpları ve hata olasılıklarını ortadan kaldırır. Küçük organizasyonlardan çok yaygın organizasyonlara kadar kullanılabilir.

karbon-yonetimi
2. Enerji Yönetim Yazılımı

Kuruluşların enerji yönetimini etkin, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayan enerji yönetimi, tesis yönetimi, proje yönetimi gibi birçok modülden oluşan üstün bir yazılımdır.

Tesis ya da mülklerde yapılacak inşaat / tadilat işlerinden enerji verimliliğinin, karbon verimliliğinin nasıl etkileneceğinden tutun, enerjinin eş zamanlı olarak ne kadar verimli kullanıldığına dair sistematik yönetim sağlayan bir yazılımdır.  Enerji ve emisyon azaltım hedeflerinin etkin bir şekilde yönetilmesi ve projeksiyonlar yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

site görsel enerji
3. WhatsApp Bussines API

WhatsApp’ı kurumsal bir kanal yönetimi, satış, pazarlama ve ticaret uygulaması olarak kullanma imkanı sağlar.

  • Bot ya da Chat özelliği ile müşteriyle WhatsApp üzerinden görüşme imkanı,
  • Sorgulama yapmayı, bilgi almayı en yaygın kullanılan mesajlaşma platformu üzerinden kesintisiz sağlama,
  • WhatsApp ile görsel ya da metin ile arama deneyimi,
  • Ürünlere ulaşma ve sepet oluşturma,
  • ‘WhatsApp ile üye ol’ özelliği ile hızlı üyelik oluşturma,
  • Facebook ve Instagram reklamlarında WhatsApp iletişim ikonu ile potansiyel müşteri oluşturmak (lead generation) için ilave form bedeli ödemeden hızlı iletişim sağlama,
  • Uygulamadan çıkmadan ödeme yaparak C-ticaret deneyimi,
4. Numara Sorgulama Servisleri
1.TCKN’ndan GSM Numarası Sorgulama:

Kuruluşta TCKN’si bulunan kişilerin tüm operatörlerdeki GSM numaralarına ulaşılmasını sağlayan servistir. Bilgilendirme, tanıtım, iletişim gibi amaçlara hizmet eder. Her operatör için ayrı ücret ödenmez, üstelik tüm operatörler için verilen hizmet bedeli tek operatörün kendi sisteminden sorgulama yapma bedelinden düşüktür.

2.GSM numarasından TCKN Sorgulama:

Kuruluş verilerinde GSM numarasının olduğu, fakat söz konusu GSM numarasına ait kişinin TCKN olmadığı durumlarda TCKN için tüm operatör sistemlerinden sorgulama yapılmasını sağlayan servistir. Her operatör için ayrı ücret ödenmez, üstelik tüm operatörler için verilen hizmet bedeli tek operatörün kendi sisteminden sorgulama yapma bedelinden düşüktür.

3.TCKN ile GSM Numarası Eşleştirme:

Kuruluş  verilerinde kayıtlı olan GSM numarası ile TCKN eşleşmesinin doğruluğunu tüm operatör verileri üzerinden teyit eden servistir. Her operatör için ayrı ücret ödenmez, üstelik tüm operatörler için verilen hizmet bedeli tek operatörün kendi sisteminden sorgulama yapma bedelinden düşüktür.

tckn site

5. Toner Tasarruf ve Yazıcı Parkuru Yönetim Yazılımı

İşletmeler genelde gelirlerinin % 1 – 3’ü kadarını, baskı hizmetleri için harcandığının farkına varmadan harcıyor. Toner Tasarruf ve Yazıcı Parkuru Yönetim Yazılımı ile toner, mürekkep ve kağıt tüketimini azaltmanızı sağlayan profesyonel baskı yönetim yazılımıdır.

  • Baskı Maliyetlerinde %30 üzerinde anında tasarruf. (Gereksiz pikselleri kaldıran akıllı çözümü ile gözle görülen baskı kalitesini etkilemeden toner veya mürekkep kullanımında tasarruf sağlar.)
  • Baskı Yönetimi ile ayrıca kağıt ve toner tasarrufu
  • Daha düşük çevresel atık ve etki
  • Yatırım Geri Dönüşü hızlıdır. ( ROI < 1 )
  • İlave bütçeye gerek kalmaz
  • Mevcut kullanıcı alışkanlıkları ve yazıcıların değişimine ihtiyaç yoktur

 

Ayrıca; ek modül ile

  • Laptop & PC’lerde Güç Yönetimi sayesinde;
  • Elektrik tasarrufu sağlar
  • Bilgisayarların ömrü uzatır.
Geri Dönüşüm